טלפון:​ 09-7730428 אופק: 052-2595575 כתובת: רחוב הפלדה 6 , נתניה

       המכירה בסיטונאות בלבד

כסאות נערמים בהתאמה לכל מטרה...

אנו באופק כסאות מתמחים בייבוא ובשיווק של כסאות, המספקים מענה לצרכים שונים. בין אם מדובר באירוע של 50 איש או אירוע של 5000 איש ואף יותר מכך, חשוב לבצע בחירה נכונה של כסאות נערמים שישתלבו מבחינה לוגיסטית בתכנון האירוע.

הכיסאות שאנו מציעים לכם מאפשרים לכם לתכנן את האירוע הבא שלכם בצורה הנכונה ביותר . כסאות אלה נערמים בצורה מסודרת וניתן לארגן אותם במרחב כולו בקלות ובמהירות. החשיבות לכך רבה מאד כשמדובר באירועים גדולים, הכוללים מספר רב מאד של אורחים.

אנו מציעים לכם מבחר של כסאות נערמים המתאימים לסוגים שונים של אירועים ולמוסדות שונים: אולמות אירועים, בתי מלון בתי כנסת, ועוד. הכיסאות חזקים ועמידים מאד , אצלנו, באופק כסאות,תמצאו מגוון של כסאות נערמים העשויים מחומרי גלם איכותיים ומשלבים סגנונות עיצוב שונים. כסאות אלה מיוצרים על ידי החברות המובילות בתחומן ומשווקים לכל רחבי הארץ. המבחר  גדול וניתן להזמין במגוון דגמים העשויים ממתכת / ניקל , אלומיניום , נירוסטה ,פלסטיק איכותי וקשיח, מעץ ועוד .

באופק כסאות תקבלו את הליווי והייעוץ הדרוש לכם. בכדי לאפשר לכם לתכנן למקם את הכסאות בצורה הנכונה והתאמה לתנאי מזג אוויר בארצנו.

איכות ברמה גבוהה ומענה מדויק לכל צורך

כדי לאפשר לכם את הבחירה הנכונה, אנו מציעים לכם דגמים שונים של כסאות נערמים : כסאות בסגנון קלאסי, כסאות בסגנון מודרני וגם כסאות בסגנון כפרי. כל זאת, כדי שתוכלו לשלב אותם לצד הפריטים הנוספים הנמצאים במקום . ויחד יצרו את המראה הנכון והאווירה המתבקשת.

אנו באופק כסאות, מעמידים לרשותכם שפע של כסאות נערמים, המתאימים לצרכים שונים. לאורך השנים צברנו ניסיון רב בתחום , כך שאנו מכירים היטב את צרכיהם של לקוחותינו. כמו כן, אנו שמים דגש רב מאד על איכות ועל סגנון ומבטיחים מענה מהיר וזמינות מירביתומספקים את שירותינו לכל רחבי הארץ.